Grafik zajęć

Wyczyść filtry »
« Kwiecień »
« 2024-04-22 do 2024-04-28 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Milena Węcławiak

FITNESS

 
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Milena Węcławiak

FITNESS

50 min

FULL BODY WORKOUT

Milena Węcławiak

FITNESS

50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Anna Machura

FITNESS

   
10:00
50 min

ZDROWIE KOBIETY

Milena Węcławiak

FITNESS

 
50 min

ZDROWIE KOBIETY

Milena Węcławiak

FITNESS

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Milena Węcławiak

FITNESS

50 min

PILATES

Anna Machura

FITNESS

50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Anna Machura

FITNESS

60 min

JOGA

Julia Radziszewska

FITNESS

11:00          
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Anna Machura

FITNESS

 
11:15            
50 min

FULL BODY WORKOUT

Milena Węcławiak

FITNESS

12:00          
50 min

FULL BODY WORKOUT

Anna Machura

FUNKCJONALNA

 
50 min

ORGANIC KIDS 4-6 LAT

Mateusz Baum

FITNESS

12:15            
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Milena Węcławiak

FITNESS

13:00          
120 min

MARATON SALSATION

Olga Horla

Dach Malta House

 
16:00
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Milena Węcławiak

FITNESS

 
50 min

STRETCHING

Dominika Jakubowska

FITNESS

 
50 min

FULL BODY WORKOUT

Nicole Nowak

FITNESS

   
17:00
50 min

FULL BODY WORKOUT

Milena Węcławiak

FITNESS

50 min

FULL BODY WORKOUT

Kalina Bik

FITNESS

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Dominika Jakubowska

FITNESS

50 min

CELLULIT KILLER

Magdalena Bąkowska

FITNESS

50 min

STRETCHING

Nicole Nowak

FITNESS

50 min

ZUMBA

Zuza Grabińska

FITNESS

 
18:00
60 min

CROSS

Szymon Owsianny

FUNKCJONALNA

50 min

KALISTENIKA

Marek Kostrzyński

FUNKCJONALNA

50 min

CROSS

Szymon Stankiewicz

FUNKCJONALNA

50 min

KALISTENIKA

Marek Kostrzyński

FUNKCJONALNA

50 min

CROSS

Szymon Owsianny

FUNKCJONALNA

   
50 min

ZUMBA

Natalia Welc

FITNESS

50 min

STEP&SHAPE

Kalina Bik

FITNESS

 
50 min

SALSATION

Olga Horla

FITNESS

50 min

TRENING OBWODOWY

Nicole Nowak

FITNESS

19:00
50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Milena Węcławiak

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

KALISTENIKA

Marek Kostrzyński

FUNKCJONALNA

60 min

CROSS

Szymon Stankiewicz

FUNKCJONALNA

50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Monika Ratajska

FITNESS

60 min

CROSS

Szymon Owsianny

FUNKCJONALNA

   
60 min

CROSS

Szymon Owsianny

FUNKCJONALNA

50 min

PUMP

Kalina Bik

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

SALSATION

Anna Ciemniecka

FITNESS

50 min

KALISTENIKA

Marek Kostrzyński

FUNKCJONALNA

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Nicole Nowak

FITNESS

20:00
50 min

STRETCHING I ROLOWANIE

Milena Węcławiak

FITNESS

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Julia Eliasiewicz

FITNESS

75 min

BOKS

Angelika Przydanek

FITNESS

75 min

JOGA

Julia Radziszewska

FITNESS

75 min

BOKS

Michał Hoffa

FITNESS

   
21:00
50 min

PILATES

Hanna Zielińska

FITNESS

           
← →
Pobierz aplikację mobilną